Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В ніч на 18-те жовтня рашисти знову обстріляли Запоріжжя шістьма ракетами С-300. Одна з них влучила в житлову багатоповерхівку в центрі міста. Руйнувань зазнали близько десятка квартир у двох під’їздах. Внаслідок чергової ворожої атаки 2-є людей загинуло, 3-є отримали травми, ще 3-є вважаються безвісти зниклими. З третьої ночі на місці працювали усі екстрені служби та волонтери.
Юлія Баришева, начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Запорізькій обл. зазначила:“Працювали екстрені та комунальні всі служби. Крім того, вночі працювала газова служба, водоканал, які повністю від’єднали будинок від газо- і водопостачання”.
Сумарно руйнувань зазнали приблизно 8 квартир у двох під’їздах, магазини на першому поверсі будинку та церква поряд — в ній вилетіли усі вікна. Зазнало пошкоджень і відділення обласного центру медико-соціальної експертизи. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав, а от приміщення наразі непридатне до використання.
Разом з тим, надзвичайники евакуювали близько пів сотні людей із сусідніх під’їздів. Адже пошкоджені конструкції створюють небезпеку обвалу.
Анатолій Куртєв, в.о. міського голови, секретар Запорізької міської ради каже: “Вже зареєструвалось 47 людей. Відповідно, їм надана буде допомога. Хто мав бажання — їх розмістили в шелтерах, але більша частина людей поїхала до родичів і до знайомих.”
Тимчасово ця ділянка проспекту буде перекрита, щоб надзвичайники могли швидко та ефективно виконувати розбір завалів, додають у міській раді. Сам будинок після завершення рятувально-пошукових робіт законсервують, а згодом відновлять.
26.05.2026, 13:49
13.05.2026, 08:18
04.06.2026, 14:01
03.06.2026, 15:24
18.05.2026, 09:05
19.05.2026, 17:55
09.06.2026, 10:03
01.06.2026, 13:05
14.05.2026, 11:03

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: