circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вночі рашисти атакували Суми, Одесу та Миколаїв

20.07.2023, 10:04

text
Поділитися:

Місто Суми цієї ночі ворог атакував трьома безпілотниками. Є влучання у будівлю позашкільного оздоровчого закладу, – повідомили в Сумській ОВА.

“Внаслідок влучання пошкоджено приміщення закладу з послідуючим загоранням. На місці події бригадою швидкої медичної допомоги надано допомогу медичній сестрі закладу”. Один безпілотник збили, а другий – підбили Сили ППО ЗСУ.

Також ворог вгатив по Одесі. Двоє людей постраждали, – Одеська ОВА.”Внаслідок російської атаки в середмісті Одеси є руйнування, здійнялася пожежа на площі 300 м2. На місці працюють фахівці відповідних служб. Відомо про двох шпиталізованих постраждалих. Є також «приліт» в області”, – голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

На цьому росіяни не зупинилися і обстріляли ще й Миколаїв. На світлинах – наслідки нічного ворожого обстрілу по місту. Відомо про 19 постраждалих. З них 9 госпіталізовано, у т.ч. 5 дітей, 2 людей врятовано з-під завалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: