Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Місто Суми цієї ночі ворог атакував трьома безпілотниками. Є влучання у будівлю позашкільного оздоровчого закладу, – повідомили в Сумській ОВА.
“Внаслідок влучання пошкоджено приміщення закладу з послідуючим загоранням. На місці події бригадою швидкої медичної допомоги надано допомогу медичній сестрі закладу”. Один безпілотник збили, а другий – підбили Сили ППО ЗСУ.
Також ворог вгатив по Одесі. Двоє людей постраждали, – Одеська ОВА.”Внаслідок російської атаки в середмісті Одеси є руйнування, здійнялася пожежа на площі 300 м2. На місці працюють фахівці відповідних служб. Відомо про двох шпиталізованих постраждалих. Є також «приліт» в області”, – голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
На цьому росіяни не зупинилися і обстріляли ще й Миколаїв. На світлинах – наслідки нічного ворожого обстрілу по місту. Відомо про 19 постраждалих. З них 9 госпіталізовано, у т.ч. 5 дітей, 2 людей врятовано з-під завалів.

03.06.2026, 12:54
18.05.2026, 13:06
04.06.2026, 09:15
29.05.2026, 17:23
12.05.2026, 14:28
07.06.2026, 08:00
01.06.2026, 17:34
26.05.2026, 15:14
20.05.2026, 08:52

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: