Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Відновлення пошкоджених від російських ударів будинків у Запоріжжі триває. Зокрема, на вулиці Кияшка, 22 підрядники вже майже закінчили демонтаж: розібрали старий шар покрівлі, почали облаштовувати кладку вентиляційних каналів на даху та розпочали зняття штукатурки у вигорілих квартирах. З початку наступного тижня планують прибрати цегляний шар конструкції, а з середи — покласти новий.
По Зестафонській, 10 будівельники вже заливають підлогу бетонною сумішшю та посилюють опорні стіни. До кінця наступного тижня встановлять у всьому будинку металопластикові вікна.
“До вівторка плануємо завершити, – каже генеральний директор підрядної компанії Сергій Гавриленко, – повністю взяти в “коробку” вже вікна. Паралельно будуть розпочаті роботи по відновленню мереж водопроводів і каналізації. На тому тижні будуть розпочаті роботи з відновлення електромереж. Що стосується оздоблювальних робіт по квартирам – по полах, ванній кухні буде плитка керамічна. На стінах – покраска, шпалери під покраску. Потолки будуть натяжні.”
Також демонтажні роботи вже добігають завершення на будинку по вулиці Запорізькій, 2-А. Там фахівцям залишилось покласти плитку, яку зняли перед домом для проїзду важкої техніки.
На іншій пошкодженій багатоповерхівці по вулиці Сталеварів, 16 вже розчистили місце під фундамент для зведення раніше знищеного 3 під’їзду. На пошкодженому будинку на проспекті Соборному, 151 також тривають роботи.
“Продовжуємо демонтажні роботи, – каже головний інженер підрядної компанії Олег Михайленко. – Маємо закінчити до кінця місяця. Одна сторона, що ближче до Сталеварів – сьогодні буде закінчена. Тоді займемось тією стороною. На сьогодні 12 людей, 3 одиниці техніки працюють за графіком.”
“По Соборному, 151 у нас вчора була скарга від мешканців, – зазначив керівник КП “Управління капітального будівництва” Олександр Андреєв, – з приводу запилення. Трошки не справляємось з пилом своїми силами, тому я спілкувався з Сергієм Яковлевичем. Він допоміг нам з пожежною машиною. Виїжджала вчора пожежна машина — ми оросили повністю будівельний майданчик.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
22.05.2026, 11:43
22.05.2026, 13:33
28.05.2026, 17:21
03.06.2026, 13:21
21.05.2026, 14:10
25.05.2026, 13:11
11.06.2026, 14:18
21.05.2026, 12:30
28.05.2026, 10:16

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: