Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
“Відбувся черговий обмін – вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ. Серед них солдати та сержанти, які у боях захищали нашу державу”, – Андрій Єрмак.
➖Також вдалося повернути два тіла загиблих захисників.
💬”Ми повернемо додому всіх українців. Цих воїнів вдома чекають діти, ми були на постійному зв‘язку з рідними. Дні переживань і безсонні ночі вже позаду. Все буде добре”, – зазначив Андрій Єрмак.
09.06.2026, 09:55
05.06.2026, 08:47
08.06.2026, 12:33
10.06.2026, 13:32
12.06.2026, 10:20
20.05.2026, 17:52
12.06.2026, 10:33
04.06.2026, 17:09
21.05.2026, 08:35

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: