circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вандали понівечили новорічні прикраси на ялинці біля Заводської райадміністрації

10.01.2022, 15:54

text
Поділитися:
Новорічну ялинку у Заводському районі традиційно нарядили біля будівлі районної адміністрації. І ось сьогодні вночі над нею попрацювали вандали. На нижніх гілках дерева не лишилося іграшок. А гірлянду, що світиться, просто роздерли. За фактом пошкодження прикрас працівники райадміністрації написали заяву до поліції.
“Очевидно, що створення святкового настрою, прикрашання ялинки та прохання берегти те, що ми маємо – це марна справа. Прикро! Тож, облишимо жарти, – справу про викрадання та пошкодження майна передано на розгляд поліції. А від себе обіцяємо розмістити фотографії винних у всіх групах нашого району та міста. Хай всі знають обличчя «героїв» – тих, через кого зовсім не хочеться в наступному році прикрашати ялинку та віддавати нові прикраси на спаплюження вандалам”, – так написали на своїй сторінці представники Районної адміністрації по Заводському району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: