Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Запоріжжі відбулися змагання з кульової стрільби серед ветеранів, учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Вони об’єднали 45 учасників.
Серед них – 5 жінок та 6 дітей. З 10 метрів їм потрібно було влучити в мішень з пневматичної гвинтівки або з пневматичного пістолета. Кожний спортсмен міг здійснити 5 пробних пострілів та 10 – залікових. Суддівську колегію очолила президентка Федерації кульової стрільби Запорізької області Оксана Корнієнко.
Змагання з кульової стрільби – це вже п’ятий етап ІІ Обласних спортивних ігор ветеранів, учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Раніше вже відбулися турніри з богатирського багатоборства, настільного тенісу, веслування на тренажерах та шашок. Наступними будуть змагання з гирьового спорту.
01.06.2026, 16:00
22.05.2026, 09:56
14.05.2026, 14:59
29.05.2026, 16:54
06.06.2026, 08:50
08.06.2026, 09:12
04.06.2026, 08:45
26.05.2026, 17:13
26.05.2026, 13:49

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: