Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Україні можна буде реєструвати авто чи оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків. Така можливість з’явиться з 14 грудня 2022 року – повідомляють в МВС.
Буде вибір між отриманням послуг:
Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів можуть стати єдиними документами, що дають право керувати транспортним засобом.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
09.06.2026, 15:20
27.05.2026, 18:30
08.06.2026, 09:12
18.05.2026, 17:39
01.06.2026, 11:23
27.05.2026, 14:16
03.06.2026, 09:12
02.06.2026, 10:23
01.06.2026, 16:02

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: