Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Запоріжжі тривають урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України. Кращі з поліцейських на нагородженні отримали відзнаки та спеціальні звання. В умовах війни робота правоохоронців вийшла за межі звичайного несення служби. Зокрема, створені підрозділи поліцейських парамедиків і групи, які евакуюють цивільне населення з територій ведення активних бойових дій. Також поліцейські несуть службу на блокпостах і беруть участь у контрдиверсійних заходах.
“Наші мешканці відчувають безпеку в самому Запоріжжі на сьогодні завдяки службі наших нарядів, які щодня виходять на вулицю, – каже начальник ГУНП в Запорізькій області Артем Кисько, – піші патрулі, автопатрулі, вуличних злочинів майже не скоюється. Також слідчі щодня документують злочини окупантів, обстріли, поранення та загибель цивільних мешканців, також документують колаборантів і проводять необхідні слідчі дії, це важливо, щоб потім ці матеріали представити в Гаазі, щоб кожен зі зрадників і колаборантів не уникнув покарання.”
“Ми їм дякуємо за те, що вони роблять, – сказав в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, – дякуємо за те, що вони основну функцію несуть і додаткову. Це дуже важливо. Вони з нами і з евакуацією, і прийманням переселенців, вони зараз знаходять тих людей, які хочуть здати наше місто, вони надають допомогу медичну. Тому дякуємо хлопцям і дівчатам, які поруч, і ми відчуваємо, що ми захищені.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
27.05.2026, 10:03
17.06.2026, 16:28
10.06.2026, 13:06
25.05.2026, 14:04
12.06.2026, 12:44
26.05.2026, 13:43
30.05.2026, 06:44
27.05.2026, 09:06
28.05.2026, 09:07

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: