Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В Дії додали військову облігацію з містом Енергодар.
“Сьогодні рівно 8 місяців, як російські терористи захопили місто Енергодар та найбільшу в Європі атомну електростанцію — Запорізьку АЕС.
Відтоді росіяни регулярно обстрілюють станцію, тримають на її території військову техніку, викрадають та катують персонал. Це ядерний терор, що загрожує страшною катастрофою для всього світу.” — Михайло Федоров
20.05.2026, 17:31
22.05.2026, 08:47
26.05.2026, 13:34
10.06.2026, 11:56
12.05.2026, 14:28
06.06.2026, 09:05
11.05.2026, 16:57
19.05.2026, 13:58
12.05.2026, 14:21

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: