Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
В тимчасово окупованому Бердянську викрили ще двох освітянок, які впроваджують стандарти освіти держави-агресора.
За даними слідства, на початку червня 2022 року вчительки погодились на пропозицію окупаційної влади та добровільно очолили дві міські школи.
Співпрацюючи з ворогом, з метою підтримки окупаційної влади, підозрювані активно впроваджували в навчальний процес підконтрольних їм закладів критерії та стандарти освіти, регламентовані нормами та вимогами законодавства держави-агресора.
22.05.2026, 13:24
03.06.2026, 16:34
18.05.2026, 09:37
11.06.2026, 09:35
07.06.2026, 11:57
09.06.2026, 08:45
14.05.2026, 14:59
27.05.2026, 11:06
18.05.2026, 08:57

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: