17.01.2022, 18:13

text
Поділитися:

Після святкового антракту на авансцену повертається баскетбольний клуб “Запоріжжя”. Першим опонентом нашої команди в 2022 році став “Кривбас”. Взяти третю гору над криворіжцями у поточному сезоні запоріжцям не вдалося. Потім настала черга поборотися з “Миколаєвом”. Ця гра була принциповою, адже запоріжці поступилися “корабелам” під час останньої очної зустрічі.

На старті матчу ініціативу на себе взяв той, кому це належить за статусом. Мова про капітана “Запоріжжя” – Олександра Сізова. Він набрав 9 поспіль очок і реалізував слем-данк. Трохи пізніше – зірковий час Віталія Мальчевського. З периметру снайпер не знав промахів. 24:16 – після першої чверті господарі лідирують. По-перерві команди додали в динамічності. Жодна зі сторін не зволікала, намагаючись якомога швидше відповідати на виклики візаві. Однак, влучність кульгала як у запоріжців, так і у “корабелів”. Тож цифри перед великою паузою гучними не були, хоча й радували місцевих фанатів. Їхня команда зберігала перевагу – 45:39.

В.о. головного тренера БК “Миколаїв” Олександр Цикалюк ділиться: що запоріжці завжди борються на кожному сантиметрі. Вони на кожній позиції агресивні. Команда готувалися до цього. Цикалюк додає, грали хлопці на рівних із суперниками.

У третій чверті результативністю ніхто не відзначався. Гра, через це, мала помірний темп, без особливих фарб. Як з’ясувалося пізніше, це команди готувалися запустити феєрверк у завершальному відрізку матчу. За 4 хвилини до кінця гості вперше вийшли вперед. З цього почалося чергування баскетбольних перестрілок. Коли до фінальної сирени залишалося шість секунд, “Запоріжжя” поступалося – 1. У ту мить про себе знову заявив капітан Олександр Сізов і заробив штрафні. Обидва кидки з лінії – вдалі.  Шанс врятувати “корабелів” мав новачок “Миколаєва” Зейд Херст, однак змарнував штрафну спробу. Підсумок – сльози легіонера, і перша перемога БК “Запоріжжя” у 2022 році.

Головний тренер БК “Запоріжжя” Станіслав Овдєєнко каже, що не варто недооцінювати “Миколаїв”, у них гарна команда. Незважаючи на перемогу, радість втрачається. Тому що наша команда здатна на більше.

Кінцевий рахунок матчу – 73:72. Найкращим гравцем поєдинку визнано Олександра Сізова. Двоє гравців “Запоріжжя” Дейшон Френсіс та Антанас Удрас оформили дабл-дабл. Наступний поєдинок підопічні Станіслава Овдєєнка зіграють 21 січня на виїзді з “Одесою”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.