Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі відбулася презентація проєктів учасників Програми “Урбаністична майстерня”. Молоді активісти закцентували увагу на проблемних громадських місцях Запоріжжя. Зокрема, запропонували привести до ладу Олександрівський сад біля студмістечка ЗНУ та «Запорізької політехніки», а ще облаштувати зону відпочинку біля “Незламного хабу”, на яку донорським коштом виділять одну тисячу євро.
До проєкту зони релаксу входить ціла низка ініциатив: озеленити подвір’я біля “Орбіти”, встановити вуличне освітлення, поставити смітники та облаштувати місця для сидіння. Авторка проєкту Таміла Туйнова зазначає: для того, аби зробити цей майданчик просторішим, треба створити паркувальну розмітку.
“Ключові проблеми наші – це парковка, – каже Таміла Туйнова, – власне, там відсутня інфраструктура комфортна для людини. Цей простір погано візуально виділяється, на жаль. Коли до нього ближче підходиш – класно, сучасно, всередині взагалі все супер, але знову ж таки, ключова наша задача – це щоб люди туди ходили.”
“Я думаю, що якщо буде потрібна від нас якась допомога, до прикладу там урни, гірлянди, – ми ж можемо це знайти на наших комунальних підприємствах, – зазначила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. – Від вас – тільки просто навести красу, мені здається, що вам треба знайти якраз оті вуличні меблі, які будуть цікаві. Якщо це будуть просто піддони, воно буде не зовсім окей. І от вся ця розмітка кольорова, це також крім вас гарно мало хто зробить.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
20.05.2026, 14:21
25.05.2026, 11:43
21.05.2026, 08:04
22.05.2026, 21:05
27.05.2026, 08:13
05.06.2026, 12:26
28.05.2026, 09:19
28.05.2026, 09:07
15.05.2026, 13:39

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: