Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
“Укрпошта” планує випустити першу NFT-марку. Про це розповів голова компанії Ігор Смілянський.
Вчора Верховна Рада прийняла за основу закон про NFT-марку, який дозволить Україні не лише стати однією з перших країн з такими марками, але й зібрати значні кошти на потреби ЗСУ.
На фото NFT-марка пошти Швейцарії.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
01.06.2026, 12:17
29.05.2026, 16:54
01.06.2026, 10:26
09.06.2026, 11:03
11.06.2026, 14:18
20.05.2026, 17:31
28.05.2026, 11:18
19.05.2026, 17:40
26.05.2026, 10:15

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: