Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Захисники зі 128-ї гірсько-штурмової бригади нещодавно звільнили П’ятихатки та Лобкове на Запоріжжі. Бійці розповіли, що це був один із найважчих наступів, адже окупанти на цьому напрямку добряче окопалися та зібрали багато різноманітної техніки.
Військовослужбовець “Поляк” ділиться: “О 8 ранку ми погрузились в машини. Я йшов перший. Попереду 2 танки, якщо не помиляюсь. Проїхали. Нормальна дорога, виїхали на трасу. Від траси не вискочили, заглохла машина. Почалися обстріли, 220 міномет і дрони летіли”.
Військовослужбовець “Харциз” додає, що коли вони зрозуміли, що їхнє авто не працює, то рашисти почали гатити з артилерії. Автівку довелося залишити та чекали на наш танк. А коли той приїхав, українці поїхали на штурм. Хлопці доїхали до укріпрайону, далі попрямували в село на зачистку. Там потрапили під обстріл. Росіяни відійшли, а потім пішли на штурм. Нашим військовим довелося йти в окопи. Рашисти почали бити з артилерії, не можливо було навіть голову підняти. Харциз запевняє вперше бачить такий випадок, коли під час штурму не було жодного пораненого і навіть контуженого нашого захисника.
Наразі деякі лінії оборони окупантів вже прорвано, до інших ЗСУ підійшли впритул. Тож, під час бойового тренування бійці готуються до подальшого наступу. Зокрема, відпрацьовують подолання протитанкових ровів, зубів дракона та мінних полів.
12.05.2026, 14:28
18.05.2026, 17:43
27.05.2026, 14:20
04.06.2026, 14:01
30.05.2026, 06:44
02.06.2026, 10:23
13.05.2026, 13:31
22.05.2026, 12:03
30.05.2026, 06:44

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: