Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
26 січня у пункті пропуску Краковець учасники Rallye Monte-Carlo Classic перетнули українсько-польський кордон. П’ять екіпажів на малолітражних “запорожцях” з Києва, Тернополя, Запоріжжя, Чернівців та Львова представлять Україну на міжнародних змаганнях. Про це повідомляють у ДПС України.
Прикордонники Львівського загону пропустили через державний кордон 3 авто ЗАЗ-965 1961, 1967 та 1969 років випуску та їх екіпажі.
27.05.2026, 18:35
22.05.2026, 13:24
20.05.2026, 09:21
09.06.2026, 17:06
02.06.2026, 17:06
19.05.2026, 14:05
22.05.2026, 08:47
26.05.2026, 16:33
28.05.2026, 17:21

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: