Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі локомотив збив чоловіка, який сидів на колії. Це сталося неподалік вул. Скворцова між станціями Відвальна та Селікатна.
Машиніст поїзда помітив чоловіка, що сидів на залізничних коліях. Він одразу ж натиснув на гальма та подав кілька звукових сигналів. Проте поїзд наїхав на чоловіка, внаслідок чого у потерпілого відрізало стопу. 40-річного чоловіка госпіталізували.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.276 КК України – порушення правил безпеки руху залізничного транспорту.
08.06.2026, 16:42
14.05.2026, 17:12
28.05.2026, 09:16
08.06.2026, 14:54
26.05.2026, 16:33
19.05.2026, 09:17
04.06.2026, 11:13
22.05.2026, 10:33
18.05.2026, 09:48

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: