Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запорізькому фотоклубі відкрилася виставка світлин запорізького фотохудожника Сергія Лаврова. Присвячена експозиція 75-річчю майстра об’єктива. Художник майже все життя присвятив мистецтву фотографії. Знімав Хортицю, Запоріжжя, спортивні змагання, події зі свого життя і навіть війну.
Знаний в Запоріжжі фотохудожник Сергій Лавров на виставці з нагоди свого ювілею представив понад 70 знімків, серед яких є, зокрема, і фотографії з донецького фронту. Там пан Сергій був двічі. Вперше – під час АТО, а вже вдруге вирушив туди зі знайомими волонтерами після повномасштабного вторгнення. Про війну митець згадує зі сльозами на очах.
В Україну фотограф приїхав 40 років тому. Розповідає: спочатку в Запоріжжі не знаходив натхнення, допоки одного разу восени не відвідав Хортицю. Пан Сергій був вражений красою природи і з того часу закохався в острів. Згодом там зробив безліч кадрів, більшість з яких добре впізнавані запоріжцями.
Вперше на острів художника запросила його дружина. Розповідає: того дня Сергій подарував їй квіти, а під час прогулянки Хортицею освідчився їй. У 2009 році митець навіть присвятив заповіднику книгу-альбом, який назвав “Віковічна Хортиця”.
Виставка світлин Сергія Лаврова триватиме до 26 жовтня у Запорізькому фотоклубі. Вхід – вільний.
19.05.2026, 17:51
26.05.2026, 16:33
18.05.2026, 09:25
28.05.2026, 13:05
20.05.2026, 17:16
04.06.2026, 17:09
25.05.2026, 16:56
04.06.2026, 08:29
08.06.2026, 12:33

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: