Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Одна людина загинула, ще двоє у тяжкому стані в лікарні. Такими є наслідки вибуху у багатоповерхівці по вулиці Франка, 43, що в Олександрівському районі. За попередніми даними, у квартирі на 2-му поверсі вибухнув газ. Рятувальники виносили травмованих на ношах.
Опівдні рятувальники завершили пошукові роботи. Проте, продовжують розбирати завали. На місці події чергують усі екстрені служби. Розгорнуто штаб з ліквідації наслідків інциденту. Біля будинку постійно перебувають і представники міста. Мешканців 24-х квартир евакуювали. Зранку для них організували пункт обігріву. У міськраді вже провели екстрену нараду, де обговорили подальші дії для ліквідації наслідків вибуху. Як зазначає наш журналіст на місці події, станом на 13.00, вже розгорнуто штаб з ліквідації наслідків інциденту.
За словами виконувача обов’язків міського голови, секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєева, міська влада приймає всі необхідні заходи для ліквідації наслідків:
“Насамперед, ми зробили попередні обстеження. Постраждав тільки перший і другий під’їзд. В третій й четвертий під’їзди вже запущено тепло. Наразі немає газу і води, тому що працює оперативно-слідча група, які обстежують перший й другий під’їзди. Після того як вони дадуть дозвіл, ми почнемо ремонтні роботи. Буде зроблено покрівлю”, — розповідає він, і додає, — “З постраждалими продовжують працювати психологи й соціальна служба. Всі, хто потребував, забезпечені житлом. Ти хто будуть потребувати, теж, будемо надавати. Хочу подякувати містянам та волонтерам, всім, хто надав допомогу. О 16:00 збираємось, щоб обговорити план дії на вихідні стосовно ліквідації наслідків вибуху”, — додав Анатолій Куртєев.
“Проводиться розбір завалів, на місці організований штаб, створені пункти обігріву. Після закінчення розбору завалів будемо передавати будинок під охорону співробітникам поліції”, – розповідає начальник Запорізького райуправління ГУ ДСНС в Запорізькій області, Владислав Перетокін.
За словами заступника міського голови Віктора Гординського, наразі опрацьовують питання, щодо забезпечення усім необхідним в місцях проведення робіт:
“Це технічний персонал, це спеціальна техніка, це засоби вивезення сміття. Є доручення облаштувати вантажопідіймальні контейнери, для вивозу сміття. Разом з райадміністрацією опрацьоване питання взаємодії з мешканцями. Завдяки райадміністрації й колегам, організоване харчування потерпілим і евакуйованим мешканцям”.
Першими новинами з’являються у нашому телеграм
11.06.2026, 16:38
09.06.2026, 12:20
27.05.2026, 10:03
28.05.2026, 09:07
04.06.2026, 17:09
15.05.2026, 14:53
07.06.2026, 08:02
08.06.2026, 17:49
19.05.2026, 10:23

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: