circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізькій мерії прокоментували повідомлення про замінування закладів освіти

26.01.2022, 16:14

text
Поділитися:

 

За вже знайомим сценарієм. Сьогодні вранці правоохоронці знову отримали повідомлення про мінування освітніх закладів міста.


 

Цього тижня  це третє таке сповіщення. Зараз у школах та дитсадках тривають перевірки. Як зазначають у поліції, керівництво кожного закладу самостійно ухвалює рішення щодо евакуації учнів та персоналу. За результатами ж попередніх перевірок у жодному садку чи школі вибухівку не виявили. Ситуацію, що склалася, прокоментував виконуючий обов’язки міського голови, секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв. Закликав запоріжців зберігати спокій:

“Інформація щодо замінування не підтвердилася. Знаю також, що запоріжців непокоїть те, що ця інформація буде повторюватися. Я спілкувався з багатьма батьками наших маленьких запоріжців. Деякі вважають, що потрібно іти на карантин. Деякі вважають, що потрібно навчатися. Ситуація складна і в кожній родині ситуація по-своєму. Ситуація рівна, і ми намагатимемося враховувати кожен голос. Але хочу зауважити, що ці дії будуть в межах чинного законодавства”.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: