Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
За вже знайомим сценарієм. Сьогодні вранці правоохоронці знову отримали повідомлення про мінування освітніх закладів міста.
Цього тижня це третє таке сповіщення. Зараз у школах та дитсадках тривають перевірки. Як зазначають у поліції, керівництво кожного закладу самостійно ухвалює рішення щодо евакуації учнів та персоналу. За результатами ж попередніх перевірок у жодному садку чи школі вибухівку не виявили. Ситуацію, що склалася, прокоментував виконуючий обов’язки міського голови, секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв. Закликав запоріжців зберігати спокій:
“Інформація щодо замінування не підтвердилася. Знаю також, що запоріжців непокоїть те, що ця інформація буде повторюватися. Я спілкувався з багатьма батьками наших маленьких запоріжців. Деякі вважають, що потрібно іти на карантин. Деякі вважають, що потрібно навчатися. Ситуація складна і в кожній родині ситуація по-своєму. Ситуація рівна, і ми намагатимемося враховувати кожен голос. Але хочу зауважити, що ці дії будуть в межах чинного законодавства”.
Першими новини з’являються у нашому телеграмі
04.06.2026, 09:15
09.06.2026, 17:12
25.05.2026, 09:41
14.05.2026, 09:12
21.05.2026, 14:13
03.06.2026, 16:27
04.06.2026, 08:45
02.06.2026, 12:07
27.05.2026, 09:06

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: