Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У найпростішому укритті Запорізької гімназії №42 загальною площею в 345 квадратних метрів зроблено капітальний ремонт. Провели всі інженерні комунікації – каналізацію, вентиляційну та протипожежну системи, якісне освітлення для всіх приміщень, а також потужний дротовий Інтернет.
Всі кімнати облаштували необхідними меблями, для швидкого пересування в укритті забезпечили три окремі входи. Загальна вартість ремонту — 2,5 мільйони гривень. З них 1,5 мільйони — це державна субвенція, а 1 мільйон виділили з міського бюджету.
Перед початком нового навчального року у червні в тестовому режимі провели кілька організаційних заходів. В одній із локацій об’єднали бібліотеку та комп’ютерний клас. У змішаному режимі в гімназії почали працювати ще з минулого навчального року, тож вже мають досвід поєднання двох форм навчання. 50-70% учнів навчалась онлайн, 20-30% – з інших областей України, або з-за кордону.
Початкова ланка також вже опрацювала змішану форму навчання. І в подальшому першачки мають отримувати знання за шкільними партами, переконані вчителі. Психологічна підтримка учнів, педагогів та батьків також буде більш ефективною в очному режимі, каже шкільна психологиня.
Облаштували в укритті й сучасний санвузол. Тут все необхідне обладнання, а також запаси технічної води. Є в укритті і локації для дитячого харчування. На двох великих перервах вони можуть скуштувати принесені із собою ланчі. А стіни у навчальних класах та коридорах – розмалювали самі учні. У рамках шкільного арт-проєкту здали макулатуру та на зароблені кошти закупили фарби. Таким чином сподіваються втілили головну мету проєкту — навчатися радісно.
22.05.2026, 13:28
19.05.2026, 11:48
19.05.2026, 10:15
15.06.2026, 10:59
09.06.2026, 17:06
28.05.2026, 08:24
08.06.2026, 16:42
26.05.2026, 09:04
27.05.2026, 18:30

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: