Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Поліцейські на велосипедах. Відсьогодні в Запоріжжі запрацював велопатруль. Копи на двоколісному транспорті показали свою підготовку та навички у парку Перемоги. Там влаштували тренування щодо дій в разі надзвичайних ситуацій.
Данило Федорченко — один з тих, хто патрулюватиме місто на велосипеді. Каже, сам велосипедист, тож полюбляє пересуватися на цьому транспорті. Поліцейський зазначає: під час такого патрулювання можна швидше дістатися до потрібного місця. Загалом в Запоріжжі працюватиме 10 екіпажів на велосипедах. Та перш ніж виїхати на вулиці міста, патрульні проходили спеціальну підготовку. Наприклад, вчились, як перехоплювати правопорушників. Під час патрулювання поліцейські слідкуватимуть за порядком у скверах, парках та на острові Хортиця. При собі матимуть спеціальні засоби: вогнепальну зброю, аптечку та переносні радіостанції.
Аби стати велопатрульним, поліцейські відвідали тренінги в Києві. Там їх навчали основам їзди на велосипеді, техніці безпеки та тактичній підготовці.
27.05.2026, 10:03
01.06.2026, 14:03
28.05.2026, 13:33
18.05.2026, 11:21
22.05.2026, 10:06
21.05.2026, 10:45
19.05.2026, 17:37
02.06.2026, 17:12
21.05.2026, 18:28

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: