circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся автопробіг на підтримку військовополонених та зниклих безвісти

01.06.2026, 14:03

video text
Поділитися:

Понад три десятки автомобілів із родинами, друзями захисників та небайдужими містянами проїхали вулицями міста, аби нагадати про українських воїнів, які вже роками перебувають у російському полоні. Серед них — захисники Азовсталі, бійці частини 3033-ї Нацгвардії, які вже четвертий рік не бачили своїх рідних. Організатори кажуть: якщо у 2022 році на такі акції майже не звертали уваги, то зараз люди зупиняються, підтримують учасників і віддають шану військовим та їхнім родинам.

Автоколона стартувала від Дубового гаю та проїхала проспектом Соборним. Такі акції у Запоріжжі проводять кожні два місяці з 2022 року. Головна мета — не дозволити суспільству забути про військовополонених і зниклих безвісти захисників, а також підтримати їхні родини, які щодня чекають на повернення своїх близьких.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: