Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Понад три десятки автомобілів із родинами, друзями захисників та небайдужими містянами проїхали вулицями міста, аби нагадати про українських воїнів, які вже роками перебувають у російському полоні. Серед них — захисники Азовсталі, бійці частини 3033-ї Нацгвардії, які вже четвертий рік не бачили своїх рідних. Організатори кажуть: якщо у 2022 році на такі акції майже не звертали уваги, то зараз люди зупиняються, підтримують учасників і віддають шану військовим та їхнім родинам.
Автоколона стартувала від Дубового гаю та проїхала проспектом Соборним. Такі акції у Запоріжжі проводять кожні два місяці з 2022 року. Головна мета — не дозволити суспільству забути про військовополонених і зниклих безвісти захисників, а також підтримати їхні родини, які щодня чекають на повернення своїх близьких.
18.05.2026, 16:49
15.05.2026, 20:19
12.05.2026, 09:24
12.05.2026, 17:22
25.05.2026, 11:08
01.06.2026, 16:57
22.05.2026, 13:28
21.05.2026, 12:11
22.05.2026, 11:08

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: