Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі відбувся другий етап клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед команд Вищої ліги. У поєдинках взяло участь десять колективів. Їх представляли дівчата від 12 років та старше.
Другий етап клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед дівчат тривав 4 дні. Поєдинки відбувалися за круговою системою. У них брали участь представники Києва, Одеси, Харкова, Херсона та Львова. Головним суддею змагань була Марія Войтехова – жінка, котра у цьому виді спорту вже 20 років. До нашого міста її запросили в якості дитячого тренера.
Одна з учасниць національної першості – Вероніка Матюніна з Сєвєродонецька. Настільним тенісом займається близько 6 років. Ініціатором тренувань став її батько. У результаті нині дівчина є кандидатом у майстри спорту. Неодноразово була переможницею міських та всеукраїнських змагань. Встигла навіть представити країну на міжнародній арені.
Катерина Губська представляє Харків. У першому турі Вищої ліги її команда здобула “срібло”. В одному з поєдинків другого туру у Запоріжжі Катерина в запеклій боротьбі подолала суперницею зі Львова. Запорукою перемоги вважає волю, котру заняття цим видом спорту неминуче виховують.
По завершенні другого туру у змаганнях лідирує команда “Evolution” з Одеси. На цю мить вони не програли жодної зустрічі. Другі – представники КДЮСШ з Харкова. Замикає трійку лідерів київська ДЮСШ 3.
13.05.2026, 11:01
08.06.2026, 10:05
01.06.2026, 16:02
19.05.2026, 17:55
27.05.2026, 14:20
08.06.2026, 17:31
01.06.2026, 08:12
20.05.2026, 09:13
21.05.2026, 08:34

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: