У Запоріжжі відбулись матчі всеукраїнського аматорського футбольного турніру

16.11.2021, 18:43

text
Поділитися:

Розпочався всеукраїнський аматорський турнір із футболу. Змагання відбуватимуться в усіх областях країни. Перші матчі обласного етапу в Запоріжжі учасники відіграли цих вихідних.

До початку зими лишилося кілька тижнів. На вулиці — заморозки. Однак таке явище, як футбол, відбувається за будь-яких умов. Тим паче, коли це шанс реалізувати дитячу мрію. Колись ці чоловіки лише сподівалися на те, що їхні голи фіксуватиме камера, а потім відео дивитимуться по телевізору. Зусиллями організаторів всеукраїнського аматорського турніру бажання втілилося у життя. Не менша допомога йде від депутатів. Наприклад, колектив «Титан» з Василівки є командою народної депутатки Юлії Яцик. На старті турніру відбулось протистояння цієї команди з клубом Злати Некрасової – «Мангал». На 15 хвилині у складі «Мангалу» з пенальті відзначився Олександр Мілостний. У другому таймі перевагу подвоїв Андрій Литвиненко. Тож підсумок зустрічі — 2:0. Попри поразку «Титану» Юлія Яцик не висловила упадницьких думок. Тут усі сходяться на тому, що участь є важливішою за результат.

Матч, із якого розпочався обласний етап змагань у Запоріжжі, організатор футбольного турніру «AMATEUR SPORT» Денис Перепльотчиков оцінив на «відмінно».

У другий день змагань гравці «Інтера» зійшлися у поєдинку проти ФК «Форвард». Зі старту ініціативою заволоділи футболісти першої команди. За підсумком першого тайму рахунок був 5:0, на користь колективу «Інтер». У другому таймі «Інтер» збільшив перевагу ще на 5 голів. Тож, підсумок — 10:0.

Нагадаємо, що змагання передбачають формат гри 8 на 8. Спочатку команди борються на обласному етапі. Найкращі навесні відбудуть на фінальну частину турніру, де конкуруватимуть з колективами інших регіонів України. Матчі другого туру в Запоріжжі відбудуться 19 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.