Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Черговий шанс проявити себе отримали юні вихованці українських клубів із дзюдо. Запорізька обласна організація «Динамо» провела щорічній турнір, приурочений до 84-річчя клубу.
На відкритті 13-го традиційного турніру із дзюдо зібралися вихованці спортивних секцій з багатьох областей України. Запорізька обласна організація «Динамо» влаштовує цей захід щороку. У ньому беруть участь діти до 12-ти років. Усі налаштовані на перемогу. Дехто з них вже має великий змагальний досвід.
Боротьба за призові місця відбувається за олімпійською системою. Супротивники зустрічаються у 4-хвилинному поєдинку. Підготовка до такої боротьби може тривати декілька місяців.
Долучилися до турніру і команди з інших клубів та областей України. Віктор Недвига тренує хлопців у Синельниковому. На змагання привіз 20 хлопців. Каже – у такому віці немає місця для нечесного спорту.
Із тренером приїхав Костянтин. Як і всі інші, він налаштований на перемогу. Та вважає, що перше місце – це не вершина особистого розвитку.
У турнірі взяли участь близько 100 хлопців. Регламент змагань максимально наближений до дорослого спорту. Проте у такій віковій категорії є свої особливості. Ці змагання організатори приурочили до річниці заснування спортивної організації «Динамо». Тож, на майже ювілейний з’їзд завітало багато гостей.
09.06.2026, 10:03
20.05.2026, 09:13
29.05.2026, 13:15
01.06.2026, 14:15
05.06.2026, 15:06
19.05.2026, 11:27
13.05.2026, 12:01
19.05.2026, 13:58
21.05.2026, 14:13

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: