Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Запорізька команда “Вогняна гора” є першим представником нашого міста в “алтиматі”. В її складі — люди найрізноманітніших професій. Це інженери, журналісти, IT-шники та працівники заводів. На арені спорткомплексу ЗАБ їх об’єднало бажання популяризувати цей спорт у рідному краї.
Суть алтимату полягає в закиданні диску-фрізбі в зону суперника. Тримаючи предмет у руках, спортсмен не має права рухатись. Треба передати диск партнеру по команді, аби в польоті фрізбі не перехопили опоненти.
Гості з інших міст України з радістю прийняли запрошення взяти участь в цих змаганнях. Про те, як захоплює та що розвиває алтимат, розповів капітан харківської команди “Ф’южн” — Антон Карпінський.
За підсумками змагань, перше місце за київською командою “Жигало”. Срібло здобули одеські “Ракети”. Закріпили трійку лідерів, знов-таки, столичні спортсмени. Вони виступали під назвою “Нова”. Щодо запоріжців — вони фінішували шостими.
Микита Карпій, Олексій Чернявський
Телеканал “Z”
27.05.2026, 18:30
01.06.2026, 10:06
28.05.2026, 08:24
13.05.2026, 19:48
12.05.2026, 13:50
27.05.2026, 08:02
19.05.2026, 11:27
15.05.2026, 20:28
20.05.2026, 09:21

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: