Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На засіданні депутати ухвалили низку важливих для життєдіяльності міста рішень. Зокрема, в минулому році у Запоріжжі розпочали будівництво бомбосховищ для працівників критичної інфраструктури.
На сесії міські обранці виділили 25 мільйонів гривень на облаштування 59 таких укриттів. Також передбачені кошти на продовження робіт з покращення умов перебування у сховищах, котрі розташовані у закладах освіти, щоб діти мали змогу перейти на навчання офлайн. Додатково депутати спрямували близько 30 мільйонів для допомоги військовим.
“Зараз розглядається ще питання для розробки уже стаціонарних хороших укріпрайонів, – розповів перший заступник міського голови Олександр Власюк, – для того, щоб вони були постійно, були комфортні умови для несення служби, для роботи з людьми на цих блок-постах. Щоб під час тривоги укриття отримати – і людям, містянам, і військовослужбовцям – в комплексі допомоги військовим. Це теж акумулюється в цій програмі. Я думаю, що на ту сесію ми вже подамо готовий проект рішення, для того, щоб розпочати проектно-кошторисну документацію.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
04.06.2026, 11:02
27.05.2026, 16:16
05.06.2026, 10:42
15.06.2026, 12:02
09.06.2026, 09:06
27.05.2026, 10:03
27.05.2026, 08:33
16.06.2026, 17:56
29.05.2026, 07:08

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: