Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Творчість без меж. До Запоріжжя у рамках мистецького пленеру з’їхалися художники з усієї України. Третій рік поспіль на свіжому повітрі митці малюють пейзажі та демонструють власну майстерність. Цього року художники не лише писали картини, але й навіть влаштували майстер-клас.
Ще у 19 столітті Клод Моне та Каміль Пісаро першими почали малювати на природі, як-то кажуть, у вільному просторі. З тих пір цей процес звуть “пленер”. Малюють просто неба і в Запоріжжі. Художники створюють картини у рамках заходу “Запорізький пленер — 2018”. Бере участь у ньому і Лариса Єрмак. До Всесвітнього дня музеїв жінка вирішила намалювати місцевий художній музей.
А от київський художник Валерій Франчук власними вміннями та досвідом вирішив поділитися з молоддю. Чоловік вже більше 20-ти років пише картини шпателем. Каже, ідея прийшла випадково. Затіяв вдома ремонт і для початку вирішив пошпаклювати стіни.
Під час майстер-класу художник малює пейзажі свого рідного краю. Це – річка Хомора, яка тече у Хмельницькій області (саме там художник народився). Спостерігає за створенням картини і Вікторія Фєрдман. Дівчина ділиться: прийшла, аби дізнатись про незвичайну техніку художника.
Такі заходи триватимуть у місті до 23-го травня. Підсумком Всеукраїнського пленеру буде спільна виставка художників.
27.05.2026, 09:06
18.05.2026, 09:37
29.05.2026, 11:18
27.05.2026, 18:32
12.05.2026, 11:39
05.06.2026, 17:28
02.06.2026, 14:29
03.06.2026, 13:21
21.05.2026, 18:31

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: