Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Кліщі та бур’яни по пояс — після дощів запорізькі двори почали стрімко заростати травою. Тож комунальники “Запоріжремсервісу” викосили у кварталі між вулицями Миру та Південноукраїнською. Кажуть, у високій траві швидко заводяться небезпечні комахи, що особливо небезпечно для дітей і домашніх тварин. Крім того, вчасний покіс запобігає поширенню карантинних рослин. Зазвичай ці роботи виконують планово, але звертаються і самі мешканці. Загалом в Запоріжжі скосили вже 34 гектари бур’янів у дворах. Аби вітер не розносив траву по вулицях, територію одразу ж замітають.
Загалом у районі мають викосити майже 30 гектарів високої трави. Роботи тривають за графіком у різних дворах міста. Наступними за планом будуть інші квартали вздовж проспекту Соборного.
01.06.2026, 09:10
11.06.2026, 10:02
22.05.2026, 12:53
10.06.2026, 21:51
01.06.2026, 16:57
11.06.2026, 10:32
05.06.2026, 09:30
28.05.2026, 09:19
15.06.2026, 16:41

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: