Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вже шоста за ліком. У Запоріжжі триває будівництво підземних шкіл. Робота над новою школою у Дніпровському районі почалася два тижні тому. За цей час працівники підрядної компанії вже вирили котлован та повністю проклали перший шар бетону, а нині триває армування. Вартість безпечного осередку для навчання становить понад 70 мільйонів гривень. Ввести освітній заклад в експлуатацію планують до кінця поточного року. У дві зміни тут зможуть навчатися понад дев’ятсот дітей з декількох шкіл.
15.06.2026, 11:10
03.06.2026, 08:37
16.06.2026, 17:23
20.05.2026, 09:21
12.06.2026, 11:05
19.05.2026, 17:37
26.05.2026, 17:11
04.06.2026, 09:38
28.05.2026, 16:09

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: