Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі розпочали підготовку до боротьби з карантинними рослинами.
“На першому засіданні оновленої міської робочої групи, яка займається проблематикою знищення амброзії, обговорили алгоритм спільних дій між комунальниками, райадміністраціями, громадськістю та представниками бізнесу. Головне – ліквідацією карантинних рослин мають займатися не лише міські служби, а й власники та орендарі земельних ділянок. У разі недотримання цієї вимоги будемо вводити жорсткі санкції. Функція контролю покладена на райадміністрації, і працювати у цьому напрямку вони повинні системно, а не від перевірки до перевірки”, – зазначив Анатолій Куртєв.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
01.06.2026, 17:32
25.05.2026, 08:16
02.06.2026, 17:14
09.06.2026, 17:01
12.06.2026, 12:13
20.05.2026, 17:14
10.06.2026, 13:06
27.05.2026, 10:03
11.06.2026, 12:43

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: