Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Сьогодні Запоріжжя попрощалося із своїм захисником. Ілля Волошин отримав важке поранення на фронті, був госпіталізований, боровся за життя у реанімації, та лікарям не вдалося його врятувати.
У 2014 році Ілля Волошин служив у батальйоні «Січ», потім — у «Карпатській Січі». Після демобілізації займався бізнесом. Коли почалося повномасштабне вторгнення, приєднався до лав територіальної оборони і був першим командиром першої роти «Азову» у Запоріжжі. Проте захисник постійно рвався в бій і згодом перейшов до 110 бригади ТРО. Там, на передовій, він і потрапив під обстріл ворога.
“Він був командиром моєї роти, – згадує військовослужбовець Роман Акбаш, – коли я тільки починав бути добровольцем, і це втрата, велика втрата, тому що таких людей мало. Іллю бачив і знав по діяльності у місті, та ми не були особисто знайомі. Бачив його на майданах, на патріотичних акціях. І дуже був радий, що ми особисто познайомились. Як командир він дуже розумний.”
“Разом з друзями своїми, – додає командир ДФЗТГ “Азов-Запоріжжя” Михайло Пирог, – у них був підготовлений підрозділ аеророзвідки, і вони долучилися до оборони безпосередньо на передовій, виконуючи ті завдання, які перед ними стояли. Але ми розуміємо, що, на превеликий жаль, війна без втрат не буває, уходять найкращі. На превеликий жаль, це не перше прощання і не останнє.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
20.05.2026, 08:52
13.05.2026, 11:22
14.05.2026, 09:12
25.05.2026, 11:43
27.05.2026, 12:17
04.06.2026, 11:13
01.06.2026, 16:57
27.05.2026, 16:16
27.05.2026, 18:36

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: