circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пограбували волонтерський штаб “Доброволець”

06.10.2023, 18:32

text
Поділитися:

Сьогодні вночі невідомі пограбували волонтерський штаб Дніпровського району “Доброволець”. Вкрали продукти харчування, засоби гігієни, буржуйки, військову амуніцію та інші речі, призначені для бійців, людей, які залишаються на лінії вогню, а також переселенців. Зламали й волонтерську машину, що стояла у дворі, й зняли з неї запчастини. Подробиці – у матеріалі.


 

“Поліція вже побувала, зняла відбитки пальців, – розповідає волонтерка “Добровольці” Катерина Лисенко. – Пролізли, мабуть через вікно. Поліція пояснила, що вони вскривають якось відкрутками, чи я не знаю, чим. Коли ми вранці прийшли, ми заходили з центрального входу, перше, що побачили, це труби від буржуйок. Труби залишилися, буржуйки вже немає. Ще одну не витягли, можливо, їх спугнули, вона стоїть на підвіконні.”

У задній частині будівлі, де розташований штаб “Доброволець”, невідомі розбили віконне скло та винесли речі, скориставшись волонтерською каталкою. У штабі 2 відділення: для військових та цивільних. Пограбували обидва. Хапали перше, що трапилось під руку, й вивозили через задній двір, зламавши на паркані замок, розповідають волонтери.

“Винесли спальники, розкладачки для хлопців, навіть сухпаї, енергетики, – розказує Катерина Лисенко. – Палатки, продукти і амуніція для хлопців. Хто це був, не знаємо, чому це зробили, не знаємо. Ми намагаємось допомагати всім, хто до нас звертається, і переселенці, й військові.”

Найбільш прикро, що з відділу для військових крадії винесли набагато більше речей, ніж тих, що призначались для переселенців, кажуть волонтери. 

“Хлопці нечасто можуть виїхати до нас, – каже волонтерка. – І, наприклад, розкладачки — хлопці вже 2 тижні знаходяться на передовій, і мали приїхати завтра по них, а їх не вистачає тепер. Будемо намагатися щось зробити, бо вони виїдуть на кілька годин, аби їх забрати. Спальники також, вже прохолодно. Будемо намагатися знайти щось нове для них.”

В автівці, яку завтра волонтери планували завантажити гуманітаркою та виїхати до Гуляйполя, грабіжники вибили вікна й викрали з неї акумулятор і магнітолу.

“Машина розбита, – каже керівник волонтерського штабу “Добровольці” Ігор Коляда, – скло вибите, виламаний замок, вирвана вся проводка, покрадена магнітола, акумулятор, інструмент. Будемо відганяти на СТО. Хоча машина дуже допомагає, кожну неділю їздить то в Оріхів, то в Гуляйполе. Кругом по Запорізькій області розвозимо гуманітарку – і військовим, і цивільним. Зараз ми без коліс.”

За попередніми підрахунками, збиток становить близько 20 тисяч гривень, не враховуючи понівечену автівку, розповіли волонтери. На місці події сьогодні працювали слідчо-оперативна група та кінологи. За фактом злочину відкрите кримінальне провадження.

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: