Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
“Все буде Україна”. Під таким гаслом до Дня державного прапора й з нагоди 33-тої річниці Незалежності у Запоріжжі погасили нову поштову марку.
На ній, виконаній у жовто-блакитних кольорах, зображені переплетені весняні квіти, що створюють фразу “Все буде UA”. Також можна побачити мати, яка тримає на руках своє новонароджене дитя, як символ України та майбутнього нашої державності. Автор нового випуску — художник Нікіта Титов. Загальна кількість примірників – 800 тисяч. Учасники акції — представники бізнесу, спортивної спільноти і зв’язківці – разом поставили відбитки штемпеля “Укрпошти” на кожному з 4-х символічних конвертів та залишили особисті автографи й побажання.
21.05.2026, 18:51
21.05.2026, 12:11
19.05.2026, 14:05
09.06.2026, 08:45
02.06.2026, 17:31
22.05.2026, 10:23
20.05.2026, 08:52
22.05.2026, 08:53
05.06.2026, 13:12

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: