Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Запоріжжі планують створити Департамент ветеранської політики. Таку ініціативу висловили під час чергового засідання Ради ветеранів при Запорізькій міській раді. Майбутня установа займатиметься захистом прав ветеранів, наданням відповідних пільг, а також має на меті допомогти адаптації захисників до цивільного життя після демобілізації .
Водночас на засіданні обговорили і питання особливих умов для ветеранів у сфері охорони здоров’я. Наразі перелік таких послуг невеликий, зокрема у міських лікарнях захисники можуть позачергово звернутися до лікаря, а також отримати безоплатне протезування. На необхідності розширення обсягу послуг наголосили і представники міської влади.
02.06.2026, 17:06
17.06.2026, 15:17
08.06.2026, 11:14
15.06.2026, 11:10
25.05.2026, 09:41
01.06.2026, 09:03
21.05.2026, 08:04
21.05.2026, 18:49
17.06.2026, 17:56

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: