Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
З нагоди Дня захисників та захисниць України у Запоріжжі нагородили військовослужбовців, які боронять наш край від рашистської навали.
Серед нагороджених – представники Головного управління розвідки, артилеристи, піхотинці, а також бійці Військово-морських сил. Нашим захисникам вручили медалі за особистий внесок у розвиток Запоріжжя, подяки за сумлінне несення служби, а також почесні грамоти за високі досягнення у роботі. Привітав захисників та захисниць з професійним святом і в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Завершили урочистості святковим концертом.
“Подякували їм від кожного запоріжця, – сказав Анатолій Куртєв. – Тому що зараз ці люди пишуть історію. Історію нашого міста, історію нашої країни. Ми повинні бути вдячні за те, що саме зараз місто Запоріжжя є вільним містом, те, що воно є українським містом і вони своєю ціною життя зараз працюють для того, щоб так і було.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
04.06.2026, 11:02
04.06.2026, 13:03
07.06.2026, 08:02
16.06.2026, 14:19
28.05.2026, 10:12
07.06.2026, 10:51
25.05.2026, 10:56
15.06.2026, 12:19
16.06.2026, 15:05

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: