circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі нагородили військових: подяка за захист

02.10.2023, 19:34

text
Поділитися:

З нагоди Дня захисників та захисниць України у Запоріжжі нагородили військовослужбовців, які боронять наш край від рашистської навали. 


 

Серед нагороджених – представники Головного управління розвідки, артилеристи, піхотинці, а також бійці Військово-морських сил. Нашим захисникам вручили медалі за особистий внесок у розвиток Запоріжжя, подяки за сумлінне несення служби, а також почесні грамоти за високі досягнення у роботі. Привітав захисників та захисниць з професійним святом і в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Завершили урочистості святковим концертом.

“Подякували їм від кожного запоріжця, – сказав Анатолій Куртєв. – Тому що зараз ці люди пишуть історію. Історію нашого міста, історію нашої країни. Ми повинні бути вдячні за те, що саме зараз місто Запоріжжя є вільним містом, те, що воно є українським містом і вони своєю ціною життя зараз працюють для того, щоб так і було.”

Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: