Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
На Алеї захисників, що у парку Металургів, представники місцевої влади, керівництво області та військові поклали квіти до меморіалу, присвяченого загиблим героям України. Після цього вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.
“Ми сьогодні повинні їм дякувати, – сказав в. о. міського голови, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, – за те, що зараз місто Запоріжжя — це українське місто. Ми повинні пам’ятати, хто загинув і якою ціною дається ця свобода. Тому обов’язково кожен запоріжець повинен сьогодні повинен вшановувати пам’ять наших загиблих героїв.”
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
15.05.2026, 15:58
03.06.2026, 15:24
19.05.2026, 10:08
11.05.2026, 09:58
03.06.2026, 09:12
18.05.2026, 17:44
03.06.2026, 10:43
19.05.2026, 09:31
21.05.2026, 08:18

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: