circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Вознесенівському районі спиляли аварійні тополі

20.05.2026, 12:41

text
Поділитися:

Тополі чорні (осокори), сріблясті та пірамідальні стали найпоширенішими деревами у містах України через те, що швидко ростуть, не потребують догляду, не бояться загазованого повітря, а навпаки поглинають промислові викиди.  Проте через  слабку кореневу систему саме тополі найчастіше падають під час буревіїв, руйнуючи автомобілі на міську інфраструктуру, завдаючи шкоди людям.

Дві такі тополі було видалено сьогодні в районі Критого ринку. Комунальники на місці розпиляли стовбури тополь, а обрізані гілки будуть подрібнені на щепу і стануть біопаливом. Розпиляну деревину безоплатно віддадуть пільговикам для пічного опалення, зокрема мешканцям острова Хортиці.

Вознесенівська райадміністрація уклала два договори на видалення аварійних дерев. Сьогоднішні роботи за зверненням мешканців будинку № 4 по вулиці Михайла Гончаренка до Міського контакт-центру «15-80».

Вознесенівська райадміністрація згідно з цьогорічним договором має план-завдання на видалення 390 аварійних дерев у районі. Прибрали вже 157. Адреси, де найближчим часом будуть працювати комунальники –  вулиці Михайла  Гончаренка, 6 та Героїв полку «Азов».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: