circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В обласній лікарні відкрили сучасне відділення для ветеранів

03.02.2022, 15:31

video text
Поділитися:

В Запорізькій обласній лікарні відкрили оновлене госпітальне відділення. Кілька років тому в рамках медичної реформи таке ж відділення для ветеранів було ліквідоване. Це викликало обурення серед пацієнтів, насамперед серед атовців. Пізніше було вирішено відновити центр коштом обласного бюджету.


Нові ліжка, чиста білизна, шафа для одягу, холодильник, мікрохвильова та посуд. Крім того, є рукомийник та туалет. Такими необхідними зручностями обладнана кожна палата госпіталю. Лікуватимуть тут пацієнтів зі складними захворюваннями або за наявності супутніх, що потребують висококваліфікованої допомоги. Алгоритм госпіталізації такий саме, як і в будь-яких інших випадках – за направленням або через швидку.

“В принципі, відділення зробили класне, ремонт класний! Подивимось, що буде далі. Ремонт – це добре! Які будуть лікарі, медсестри, який буде персонал? Яке буде забезпечення ліками? Яке відношення? Подивимось”, – говорить військовослужбовець Андрій Несмачний.

“Ми вперше підішли до розв’язання питання концептуально, ви бачите. Тобто, зробили відділення під ключ. Є постіль, є посуд, є побутова техніка, повністю виконана робота, яка дозволяє заходити і виконувати свої функції”, – ділиться директор Запорізької обласної клінічної лікарні Ігор Шишка.

Загальна вартість ремонту склала 5,5 млн гривень. Роботи тривали у два етапи. Потурбувались не тільки про пацієнтів, а й про персонал. Для цього ремонт в усіх приміщеннях виконаний таким чином, аби медики могли якнайшвидше прийти на допомогу пацієнтам.

“Сучасне, обладнане, в якому можуть отримати гідні умови ті люди, які віддавали своє життя і здоров’я на захист нашої країни. Тому, це добра й позитивна історія, вона буде надалі мати розвиток. Це полягає в тому, що не тільки в обласній лікарні, не тільки на обласному рівні мають бути такі ветеранські відділення”, – сказав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

В майбутньому подібний госпіталь для ветеранів планують створити і на Великому Лузі, котрий минулого тижня був переданий у спільну власність громад області.

Більше новин у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: