Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
МОЗ зазначає, що 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.
Додають найбільше вакцинованих в Києві – понад 71% дорослих мешканців. У Київській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Сумській та Черкаській областях більше ніж половина дорослих отримали одне щеплення.
Найменше вакциновано в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Волинській областях. Там щепилося менше ніж 40% дорослих.
20.05.2026, 09:21
25.05.2026, 11:08
28.05.2026, 10:33
13.05.2026, 16:13
19.05.2026, 17:37
09.06.2026, 09:02
15.05.2026, 20:19
27.05.2026, 14:16
11.05.2026, 09:58

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: