Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Бювет встановили торік, аби забезпечити жителів чистою артезіанською водою. Після підриву росіянами Каховської ГЕС громада фактично залишилась без води. Обладнання громаді передали міжнародні партнери за підтримки обласного осередку Товариства Червоного Хреста. Відтак щодня місцеві жителі могли набрати до 18-ти кубометрів питної води. Нині місцева влада звертається до жителів громади допомогти знайти крадіїв. Тож якщо ви щось бачити, підозрілих осіб або знаєде будь-яку інформацію – звертайтесь до керівництва громади.
04.06.2026, 14:16
01.06.2026, 16:57
22.05.2026, 13:03
04.06.2026, 18:12
18.05.2026, 09:25
28.05.2026, 09:19
20.05.2026, 17:33
01.06.2026, 09:10
08.06.2026, 08:06

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: