circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі Запоріжжя чоловік наніс ножове поранення комунальнику

07.02.2022, 17:01

text
Поділитися:

У Хортицькому районі Запоріжжя стався інцидент, під час якого власник авто наніс ножове поранення працівнику комунального підприємства.

Поліція встановила, що 49-річний комунальник знаходився на проїзній частині по вулиці Козака Бабури та проводив технічні роботи на проїзній ділянці дороги. Під час посипання дорожнього покриття, суміш потрапила на, припаркований поблизу автодороги, автомобіль та забруднила його. Власник транспортного засобу, обурений цією ситуацією, дістав ніж та поранив комунальщика в ногу.

Його госпіталізували до 9-ї міської лікарні Запоріжжя з проникаючими пораненнями ноги. Наразі 28-річному чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: