Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Багато пляшок, зламана побутова техніка та подерті шматки матраців – саме так до цих вихідних виглядала придорожня територія на Хортицькому шосе. Та півсотні жителів району вирішили провести день не вдома, а з користю.
Анна Пантюхова разом з чотирирічним Назарчиком замість звичної ранкової прогулянки прибирають у рідному районі. Жінка каже, раніше долучалась до таких толок сама, а цього разу вирішила взяти й сина.
Тим часом на іншій локації у парку Національної гвардії України хортичани вручну знищували карантинні рослини. Доєднався до цієї ініціативи й Микола Ралик, який вже протягом 20-ти років веде системну боротьбу з амброзією.
Толоку організувала районна адміністрація до Всесвітнього дня прибирання. За кілька годин прибрали дві тонни сміття. А такі толоки вирішили проводити регулярно.
20.05.2026, 08:13
05.06.2026, 17:28
28.05.2026, 13:05
20.05.2026, 17:31
01.06.2026, 17:32
01.06.2026, 16:02
18.05.2026, 17:39
15.05.2026, 11:39
26.05.2026, 17:13

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: