circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Хортицькому районі  прибрали одразу на двох локаціях

22.09.2025, 16:39

text
Поділитися:

Багато пляшок, зламана побутова техніка та подерті шматки матраців – саме так до цих вихідних виглядала придорожня територія на Хортицькому шосе. Та півсотні жителів району вирішили провести день не вдома, а з користю.

Анна Пантюхова разом з чотирирічним Назарчиком замість звичної ранкової прогулянки прибирають у рідному районі. Жінка каже, раніше долучалась до таких толок сама, а цього разу вирішила взяти  й сина.

Тим часом на іншій локації у парку Національної гвардії України хортичани вручну знищували карантинні рослини. Доєднався до цієї ініціативи й Микола Ралик, який вже протягом 20-ти років веде системну боротьбу з амброзією.

Толоку організувала районна адміністрація до Всесвітнього дня прибирання. За кілька годин прибрали дві тонни сміття. А такі толоки вирішили проводити регулярно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: