Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Хортицькому районі в одній з багатоповерхівок, де розташована дахова котельня, замінили 4 з 8 модулів нагріву. Нове обладнання має прослужити 15 років і, до того ж, не тільки забезпечить мешканців теплом, але й допоможе зекономити кошти на опаленні.
Окрім цього, тепловики замінили й “розумну систему” погодного управління, яка автоматично буде налаштовувати температуру обігріву в будинку. В планах оновити й інші модулі, а також встановити на котельні два генератори, щоб опалення у мешканців було завжди, навіть під час блекаутів.
“Питома витрата палива дуже зростає. Ну наприклад: останній сезон питома витрата палива була порядка 190 од., зараз на нове обладнання це буде 160 од. Ми поміняли 4 модуля нагріву, кожен модуль порядка 120 кв теплопродуктивність, на наступний рік ми плануємо ще 4 модуля нагріву. Був замінений блок управління. Це погодне управління, котре управляє всією цією системою. Тобто змінюється температура повітря на вулиці, відповідно знижує температуру теплоносія, і в квартирах комфортно, і люди не переплачують за тепло,” – пояснює директор філії Концерну «Міські теплові мережі» у Хортицькому районі Костянтин Цвєтков.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
04.06.2026, 13:17
08.06.2026, 13:09
05.06.2026, 10:42
08.06.2026, 16:33
02.06.2026, 12:37
25.05.2026, 08:45
19.05.2026, 11:48
04.06.2026, 13:03
18.05.2026, 09:01

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: