Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вже за три тижні запорізькі школярі вийдуть на навчання у змішаному форматі. Для створення безпечного процесу в освітніх закладах міста продовжують облаштовувати укриття. Зокрема, у гімназії №86 роботи вже на фінішній прямій.
В гімназії №86, що у Дніпровському районі, навчається майже 800 дітей. Школа активно готується до нового навчального року у змішаному форматі. Зокрема, рік тому тут почали облаштовувати укриття у підвальному приміщенні. Це одне з найбільших сховищ у Дніпровському районі, зазначають освітяни.
Загалом в укритті облаштували сім локацій. Зона для навчання, спортивний куточок, дошкільна освіта. Також тут є осередок психологічного розвантаження, де діти можуть зайнятись творчістю . Окрім того, в укритті є навіть бібліотека, а також кімната матері та дитини.
В планах освітян до першого вересня облаштувати ще три локації, де буде сталий Інтернет та м’які меблі. Вчителі дуже чекають на повернення учнів на очну форму навчання, але поки що може бути лише змішана.
Загалом укриття розраховане на півтори тисячі осіб. Сховище має усе необхідне, зокрема обладнане й декількома виходами. З першого вересня навчальний заклад має розпочати приймати в стінах укриття у дві зміни школярів.
02.06.2026, 13:12
21.05.2026, 18:53
25.05.2026, 13:11
22.05.2026, 12:35
10.06.2026, 21:19
18.05.2026, 09:05
22.05.2026, 12:03
20.05.2026, 14:21
08.06.2026, 09:12

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: