Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У Дніпровському районі Запоріжжя продовжують прибирати гілля, що залишилося після весняної обрізки дерев та чагарників на прибудинкових територіях.
Наразі роботи виконують в Осипенківському мікрорайоні на вулиці Руставі, 4. Тут навесні мешканці багатоквартирного будинку самостійно обрізали поріст і сухі гілки, після чого подали заявку на їх подрібнення до контакт-центру «15-80». Сьогодні зранку на цю локацію заїхав трактор з дробаркою, вантажівка і бригада з трьох працівників стала до роботи.
Тут мають подрібнити і вивезти близько пів тонни гілля. Такі роботи тривають по всьому району. До переліку включено 239 адрес. На 98 об’єктах гілля вже подрібнили. Роботи виконує компанія, яка перемогла у торгах за процедурою публічних закупівель. З нею укладено договір на суму 6,5 мільйонів гривень. За ці кошти заплановано утилізувати понад 783 тонн гілля. Наразі ми вивезли вже 78 тонн, – розповіла заступниця голови Дніпровської районної адміністрації Оксана Колодій.
Найближчим часом підрядники мають виїхати на вулицю Руставі, 12, а потім — на вулиці Ольги Кобилянської та Академіка Александрова.
27.05.2026, 18:35
12.05.2026, 10:07
21.05.2026, 10:24
27.05.2026, 10:03
08.06.2026, 16:39
26.05.2026, 10:35
22.05.2026, 15:47
05.06.2026, 10:42
18.05.2026, 09:37

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: