Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вже найближчими тижнями тривалість відключення світла може скоротитись до мінімальної. А саме 4 години без світла за добу. Про це під час брифінгу повідомила речниця “Запоріжжяобленерго” Зореслава Цупренко.
Наразі ж енергетики працюють над відновленням системи, проте дефіцит енергії залишається великим. Через це часто за вказівкою “Укренерго” регіональні філії вимушені продовжити тривалість погодинних відключень або ж суттєво змінювати графіки, пояснюють в обленерго. Що тягне за собою і проблеми у комунікації з абонентами.
В «Запоріжжяобленерго» пояснили й неможливість вимикати світло за графіком 2 / 2 чи 3 / 3, а також часті затримки у підключенні електроенергії споживачам.
“Передусім це пов’язано із технологічними причинами. Ми пояснювали вже якось, що жодне електрообладнання не розраховане на постійні вмикання та вимикання. І від частих таких процедур виходить з ладу. Ми маємо, на жаль, такі ситуації щоденно на нашому обладнанні. Для його відновлення потрібен додатковий час і додаткові фахівці. Відповідно, з цим пов’язані і затримки у включенні графіків, у дотриманні графіків,” – пояснює речниця ПАТ “Запоріжжяобленерго” Зореслава Цупренко.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
08.06.2026, 17:49
11.06.2026, 17:15
09.06.2026, 12:07
08.06.2026, 13:09
18.05.2026, 09:09
15.06.2026, 17:05
12.06.2026, 11:21
27.05.2026, 08:02
10.06.2026, 08:05

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: