Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Вперше за останні 70 років на одній із котелень міста замінюють колектор мережевої води. Це спеціальна труба, що рівномірно розподіляє температуру теплоносія по всіх елементах системи опалення. Роботи тривають з минулого року. Необхідність їх проведення пов’язана з аварійністю старого колектора. За словами тепловиків, товщина труб з 10 сантиметрів зменшилась до декількох міліметрів.
Директор філії Вознесенівського району концерну «МТМ» Олег Савін пояснює: «Відбуваються ремонтні роботи на котельні по вул. Нахімова по заміні колектора 720 мм, протяжністю 33 погонних метри. Виконуються ці роботи хот-способом. Цей комплекс робіт нам дасть змогу знизити ризики аварійності від даного об’єкту і відключення теплоносія усього району».
На котельні працюють три бригади – до 20 людей. Вони встановлюють нові труби, щільно зварюючи їх. Роботи розпочали ще в травні минулого року. За цей час вони добігли завершення. Начальник дільниці виробітку теплової енергії філії Вознесенівського району концерну «МТМ» Ігор Тихенький каже: «Закінчився опалювальний сезон, вже готуємося до наступного. 1 травня – початок випробувань на цьому районі, на цій котельні».
Новий колектор повинен пропрацювати на котельні мінімум 50 років. Водночас із його заміною спеціалісти займаються також поточним ремонтом мережевих насосів та електродвигунів до них. З моменту закінчення опалювального сезону тепловики намагаються виконати ревізію всього обладнання, аби розпочати обігрів осель запоріжців без затримок.
21.05.2026, 10:45
05.06.2026, 16:59
18.05.2026, 17:43
25.05.2026, 11:08
25.05.2026, 14:03
12.06.2026, 13:00
22.05.2026, 16:58
22.05.2026, 11:08
11.06.2026, 09:09

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: