Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Від 2 до 5 пацієнтів з коронавірусом щодня приймають у шостій міській лікарні. Стільки ж виписують.
Свого часу тут розгорнули 290 ліжок для приймання хворих на Ковід-19. Зараз у медзакладі перебуває 46 пацієнтів. У реанімації, що розрахована на 15 осіб, лікування проходять четверо запоріжців. Всі госпіталізовані переважно похилого віку. Жоден з них не вакцинований. Лікарі зазначають, хоч ситуація і стабільна, проте кількість хворих щодня зростає.
“Кількість госпіталізацій збільшується, але ця динаміка не є такою. Зростання кількості хворих не є таким стрімким, як в попередній хвилі. Тобто зростання йде на 1-2-3 пацієнта на добу. Не більше. Тобто ми не маємо такого стрімкого зростання захворюваності по експонентів, як це було в ті хвилі Ковіду-19. Якщо ці пацієнти вакцинувались та захворіли на Ковід-19. Переважно це амбулаторні пацієнти з легким перебігом хвороби”, – прокоментував ситуацію Петро Роженко, медичний директор КПН “Міська лікарня №6”.
Більше новин у нашому телеграмі
01.06.2026, 10:06
20.05.2026, 12:41
05.06.2026, 16:59
15.05.2026, 13:44
08.06.2026, 14:33
13.05.2026, 15:55
07.06.2026, 10:42
05.06.2026, 15:06
22.05.2026, 13:44

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: