circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ситуація з хворими на COVID-19 у запорізьких лікарнях

03.02.2022, 20:53

video text
Поділитися:

Від 2 до 5 пацієнтів з коронавірусом щодня приймають у шостій міській лікарні. Стільки ж виписують.


Свого часу тут розгорнули 290 ліжок для приймання хворих на Ковід-19. Зараз у медзакладі перебуває 46 пацієнтів. У реанімації, що розрахована на 15 осіб, лікування проходять четверо запоріжців. Всі госпіталізовані переважно похилого віку. Жоден з них не вакцинований. Лікарі зазначають, хоч ситуація і стабільна, проте кількість хворих щодня зростає.

“Кількість госпіталізацій збільшується, але ця динаміка не є такою. Зростання кількості хворих не є таким стрімким, як в попередній хвилі. Тобто зростання йде на 1-2-3 пацієнта на добу. Не більше. Тобто ми не маємо такого стрімкого зростання захворюваності по експонентів, як це було в ті хвилі Ковіду-19. Якщо ці пацієнти вакцинувались та захворіли на Ковід-19. Переважно це амбулаторні пацієнти з легким перебігом хвороби”, – прокоментував ситуацію Петро Роженко, медичний директор КПН “Міська лікарня №6”.

Більше новин у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: