Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
“Воїни 47 ОМБР з позивними Примара, Кач та Бублік на своєму «Бредлі» працювали на Запорізькому напрямку.
Військові вже знають, що західна техніка — магніт для ворога, і як тільки на передньому рубежі з’являється бредлі, росіяни застосовують все, що є. Від гранатометів до артилерії та ударних гелікоптерів.
Цього разу бойову машину спочатку обходила з двох боків російська піхота. А коли окупантів знищили автоматичною гарматою, росіяни оголосили справжнє полювання на український «Бредлі». Ворог терміново ввів у бій пару Т-72. Обидва російські танки було одразу спалено. 🔥🔥 «Бредлі» оснащений важкою протитанковою ракетою TOW (Tube-launched Optically-tracked Wire-guided), якою вміло скористався екіпаж”, — Ганна Маляр
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
26.05.2026, 10:45
28.05.2026, 10:16
28.05.2026, 08:20
03.06.2026, 15:24
02.06.2026, 14:29
21.05.2026, 18:53
05.06.2026, 13:00
08.06.2026, 11:21
26.05.2026, 17:13

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: